L. Wnuk - Usługi transportowe

L. Wnuk - Usługi transportowe

Szybki kontakt +48 785 670 900

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy specjalny numer telefonu szybkiego kontaktu. Zapraszamy do korzystania.

Aktualności

Jest na bardzo miło poinformować Państwa o zakupie dwóch nowych pojazdów do naszej floty. Jeden z nich to Mercedes Tourismo 2018. Flagowy, najnowszy i najbardziej elegancji autobus niemieckiego koncernu. Pojazd ten miał swoją premierę w tym roku, jest wyposażony w silnik wysokoprężny spełniający restrykcyjną normę EURO IV oraz wszelkie dostępne uzgodnienia i systemy bezpieczeństwa.

Poniżej kilka zdjęć z przekazania pojazdu w Evobus Polska.

View the embedded image gallery online at:
https://www.lwnuk.com.pl/pl/o-nas#sigProId0431eb680a

Drugi z pojazdów to również nowy 38 osobowy turystyczny autokar Otokar Navigo. wyposażony w silnik spełniający normę Euro IV.

Transport turystyczny

Wieloletnie doświadczenie w realizacji przewozów turystycznych pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mamy nowoczesne komfortowe, wyposażone w systemy wspomagające bezpieczeństwo, pojazdy. W połączeniu z doskonale wyszkoloną kadrą fachowych, pogodnych i życzliwych kierowców stanowi to gwarancję miłego i bezpiecznego dotarcia do celu i powrotu z każdej podróży.

Linie podmiejskie i przewozy regularne

Oferujemy Państwu usługi regularnych dowozów pracowników lub klientów do zakładów pracy, centrów handlowych, magazynów. Dysponujemy autobusami umożliwiającymi transport od 8 do 150 osób. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi odpowiedzialni i uprzejmi kierowcy oraz nowoczesna flota pojazdów.

Warsztat i zaplecze techniczne

Nowoczesne zaplecze warsztatowe pozwala nam na zapewnienie 100% sprawność naszych pojazdów. Świadczymy również usługi napraw i przeglądów autobusów i samochodów ciężarowych.

Reklama na naszych pojazdach

Mamy przyjemność zaproponować Państwu reklamę na naszych autobusach. Istnieje możliwość wykorzystania tyłu autobusu, burty lub całego pojazdu. Zależnie od wybranego przez Państwa materiału autobus może zostać pomalowany lub oklejony folią w tym także typu „one way vision”. Zapraszamy do wykorzystania naszych pojazdów jako nośników reklamy mobilnej.

Obsługa Eventów
Specjalizujemy się w transporcie podczas eventów

Formularz kontaktowy
formularz ikona Skorzystaj z formularza
transportu

Nasza lokalizacja
lokalizacja ikona

Zobacz lokalizację na mapie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Wnuk
ul. Targowa 38B
05-816 Opacz Mała

tel.+48 22 753 01 05;
fax +48 22 723 94 96
kom. +48 785 670 900
lwnuk@lwnuk.com.pl
NIP PL 521-102-46-90
PKO BP nr konta 02 1020 1055 0000 9602 0389 1082


Wykorzystujemy PlanBus.pl

Oferta
Transport turystyczny
Przewozy regularne
Warsztat i zaplecze techniczne
Nasza lokalizacja

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 49 968 zł