L. Wnuk - Usługi transportowe

L. Wnuk - Usługi transportowe

View the embedded image gallery online at:
https://www.lwnuk.com.pl/pl/naprawy#sigProIdfc2b91975f

LWnuk - profesjonalny serwis autobusów i autokarów

Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe każdego dnia znoszą bardzo duże obciążenia i narażane są na niezwykle intensywną eksploatację. Pokonywanie setek kilometrów i obsługiwanie tras krajowych czy międzynarodowych może odbić się na kondycji aut. Dlatego tak ważny jest regularny przegląd i drobiazgowy serwis autobusów i autokarów w wyspecjalizowanym warsztacie.

Jako LWnuk specjalizujemy się nie tylko w przewozie osób i realizacji transportów turystycznych. Nasze usługi obejmują także profesjonalny serwis autobusów i serwis autokarów, w ramach którego wykonujemy kompleksowe przeglądy techniczne. Zajmujemy się m.in. kontrolą wszelkich funkcji pojazdów, serwisem olejów i filtrów czy też wymianą zużytych podzespołów, takich jak np. klocki hamulcowe. Podejmujemy się realizacji zarówno podstawowych czynności z zakresu serwisu autobusów i autokarów, jak i również znacznie bardziej zaawansowanych prac.

Naprawy autobusów i autokarów

Oferta prac możliwych do zrealizowania w naszym warsztacie jest bardzo szeroka. Obok serwisu zajmujemy się również naprawą autobusów i naprawą autokarów. Przeprowadzamy prace naprawcze pojazdów powypadkowych oraz likwidację wszelkich awarii wynikających ze standardowej eksploatacji, takich jak m.in.

  • remont silnika,
  • regeneracja skrzyni biegów,
  • naprawa układu zawieszenia, kierowniczego czy wydechowego,
  • naprawa elektryki,
  • naprawa klimatyzacji i ogrzewania.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę, kwalifikacje i sprawdzone metody pracy w dokładnym, rzetelnym i terminowym realizowaniu wszelkiego rodzaju czynności z zakresu serwisu autobusów, serwisu autokarów i ich napraw. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że zlecone prace wykonane zostaną na najwyższym poziomie.

Dysponujemy własnym warsztatem naprawczym, a bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam na naprawę kilku jednostek dziennie. Każdorazowo staramy się ograniczać czas serwisu i prac naprawczych do minimum. Do przeprowadzania napraw autobusów i autokarów używamy wyłącznie części zamiennych renomowanych producentów, by zapewnić najwyższy poziom sprawności Państwa pojazdów przez długi czas.

Zapewniamy serwis i naprawę autobusów i autokarów w Warszawie i okolicach

Wszelkie usługi z zakresu wsparcia serwisowego oraz naprawy autobusów i autokarów kierujemy do Klientów z całego miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z oferty osoby prywatne, a także firmy.

W razie dodatkowych pytań, chęci współpracy czy spraw pilnych prosimy o kontakt.

naprawa autobusów

Obsługa Eventów
Specjalizujemy się w transporcie podczas eventów

Formularz kontaktowy
formularz ikona Skorzystaj z formularza
transportu

Nasza lokalizacja
lokalizacja ikona

Zobacz lokalizację na mapie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Wnuk
ul. Targowa 38B
05-816 Opacz Mała

tel.+48 22 753 01 05;
fax +48 22 723 94 96
kom. +48 785 670 900
lwnuk@lwnuk.com.pl
NIP PL 521-102-46-90
PKO BP nr konta 02 1020 1055 0000 9602 0389 1082


Wykorzystujemy PlanBus.pl

Oferta
Transport turystyczny
Przewozy regularne
Warsztat i zaplecze techniczne
Nasza lokalizacja

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 49 968 zł