L. Wnuk - Usługi transportowe

L. Wnuk - Usługi transportowe

Komfortowe pojazdy,
wyposażone w systemy
wspomagające bezpieczeństwo

transport turystyczny Czytaj więcej transport turystyczny
Wieloletnie doświadczenie w realizacji przewozów turystycznych pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Mamy nowoczesne komfortowe, wyposażone w systemy wspomagające bezpieczeństwo, pojazdy.

przewozy regularne Czytaj więcej Przewozy regularne
Oferujemy Państwu usługi regularnych dowozów pracowników lub klientów do zakładów pracy, centrum handlowych, magazynów. Dysponujemy autobusami umożliwiającymi transport od 20 do 150 osób.

serwis autobusow Czytaj więcej Serwis autobusowy
Nowoczesne zaplecze warsztatowe pozwala nam na zapewnienie 100% sprawność naszych pojazdów. Świadczymy również usługi napraw i przeglądów autobusów i samochodów ciężarowych.

Zarezerwuj Pojazd

Oferujemy również

autobusy ikonaNasze autokary nasze busy Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Chętnie zorganizujemy transport Państwa klientów lub pracowników. Posiadamy pozwolenia na korzystanie z przystanków ZTM, oraz na realizowanie regularnych przewozów.

limuzyny ikona Komfortowe limuzyny Mamy przyjemność zaproponować Państwu równiez komfortowe limuzyny. Do Państwa dyspozycji oddajemy szanowane i sprawdzone na rynku samochody.

Obszary działania i klienci

Świadczymy nasze usługi na terenie całej Europy. Mamy przyjemność obsługiwać transport najbardziej wymagających turystów z Azji i USA. Jesteśmy związani wieloletnimi kontraktami z największymi polskimi firmami. Zaufali nam: PKO BP, PSE S.A., PZU S.A, PZU Życie S.A., Lyreco Polska S.A., Hellman, McDonald’s Polska, T- Mobile, PGNiG Termica, Henkel Polska, Strabag, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, PARP, Akademia Leona Koźmińskiego, Centrum Obsługi Administracji Rządowej, Starcom Media, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz wielu innych.

Obsługa Eventów
Specjalizujemy się w transporcie podczas eventów

Formularz kontaktowy
formularz ikona Skorzystaj z formularza
transportu

Nasza lokalizacja
lokalizacja ikona

Zobacz lokalizację na mapie

LWNUK Warszawa. Przewozy autokarowe i wynajem autokarów.

 

Jako LWnuk - profesjonalna firma autokarowa - działamy w branży już blisko 30 lat oferując przewozy autokarowe na trasach miejskich, krajowych i zagranicznych w całej Europie. Ponadto świadczymy usługi z zakresu wynajmu autobusów. Gwarantujemy maksimum zadowolenia i minimum formalności oraz atrakcyjne warunki współpracy przy zachowaniu najwyższego poziomu realizowanych usług.

Obsługujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracujemy także z biurami podróży, instytucjami samorządowymi, placówkami oświaty i wieloma innymi firmami z miasta Warszawa i okolic. Poszukujących godnej zaufania firmy autokarowej zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Przewozy autokarowe

Nasza oferta z zakresu przejazdów autokarowych obejmuje transport wraz z kierowcą. Zapewniamy Państwu przejazdy w ramach zorganizowanych wyjazdów turystycznych, w tym także wycieczek szkolnych. Ponadto zajmujemy się przewozami pracowniczymi - obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne, eventy, szkolenia czy konferencje. Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy profesjonalistami, dla których największym priorytetem jest troska o komfort i pełne bezpieczeństwa podróżnych. Dlatego ogromny nacisk kładziemy na wykwalifikowaną kadrę. Każdy z zatrudnianych przez nas kierowców posiada niezbędne uprawnienia i umiejętności. Wieloletnie doświadczenie w realizacji przejazdów autokarowych oraz bogata flota autobusów na wynajem stanowią gwarancję wygodnej i bezpiecznej podróży w niezwykle miłej atmosferze.

Przewozy Warszawa

Nasza przeszkolona kadra kierowców chętnie podróżuje w odległe rejony Europy, jednak świetnie sprawdzi się także podczas nieco bliższych wojaży. Przewozy po Warszawie to jedna z naszych usług. Posiadamy nowoczesną flotę autokarów, które wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia. Do dyspozycji mamy pojazdy, które zmieszczą od 8 do 150 osób. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki osobom, które z nami podróżują. Nasza firma posiada pozwolenia na korzystanie z przystanków ZTM i na realizowanie regularnych przewozów w Warszawie. Jeżeli chcesz skonsultować się z nami - zapraszam. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Wynajem nowoczesnych autokarów

Do dyspozycji zainteresowanych wynajmem autobusu w Warszawie oddajemy liczny i zróżnicowany tabor pojazdów dostosowanych zarówno do przewozu małych, jak i dużych grup. Posiadamy pojazdy o wysokim standardzie, przystosowane także dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. W standardowym ich wyposażeniu znaleźć można liczne udogodnienia oraz zaawansowane systemy odpowiadające za bezpieczeństwo i komfort jazdy, takie jak m.in.
• klimatyzacja,
• audio-video,
• indywidualne oświetlenie,
• fotele z regulowanymi oparciami,
• ABS,
• system stabilizacji toru jazdy,
• systemy ułatwiające wsiadanie i wysiadanie.

Każdy z dostępnych autokarów na wynajem jest w pełni sprawny technicznie i regularnie serwisowany. Nad bezawaryjnością oferowanych pojazdów czuwa całodobowy warsztat mechaniczny, wspomagany przez wyspecjalizowany mobilny serwis.

Zainteresowanych ofertą z zakresu przewozów i wynajmu realizowanych przez naszą firmę autokarową zapraszamy do kontaktu i współpracy!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Wnuk
ul. Targowa 38B
05-816 Opacz Mała

tel.+48 22 753 01 05;
fax +48 22 723 94 96
kom. +48 785 670 900
lwnuk@lwnuk.com.pl
NIP PL 521-102-46-90
PKO BP nr konta 02 1020 1055 0000 9602 0389 1082


Wykorzystujemy PlanBus.pl

Oferta
Transport turystyczny
Przewozy regularne
Warsztat i zaplecze techniczne
Nasza lokalizacja

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 49 968 zł